Ons team

Maak kennis met

Ons team

Wilt u in contact komen met een van onze stamgroepleiders? Bij elke stamgroepleider kunt u het e-mailadres en de dagen dat hij/zij werkt vinden!

Stamgroepen en team 2019-2020

 

Peuterspeelzaal de Kleine Koala’s
Samantha Bommezijn (ma. wo. vrij. 8:30-12:30 uur)
Birgit Brokelman (ma. wo. vrij. 8:30-12:30 uur)
psz.zalmkolk@doomijn.nl

Onderbouw

de Koele Kikkers
Priscilla van der Brug (ma. t/m wo.)
Luka Volkers (do. vrij.)
p.vanderbrug@catent.nl / l.volkers@catent.nl

de Kleurige Kameleons
Marieke van Lenthe (ma.)
Monique Morsink (di. wo. do. vrij.)
m.vanlenthe@catent.nl / m.morsink@catent.nl

de Knappe Krokodillen
Helen van den Broek (ma. Di. Wo.)
Martine Dubelaar (do. Vrij.)
h.vandenbroek@catent.nl / m.dubelaar@catent.nl

Middenbouw

de Lollige Lieveheersbeestjes
Anneke ten Doeschot (ma. di. do.)
Celine Knol (wo. vrij.)
a.tendoeschot@catent.nl / celine.knol@catent.nl

de Lieve Luipaarden
Christel Baltes (ma. di.)
Sander Dussel (wo. t/m vrij.)
c.baltes@catent.nl / s.dussel@catent.nl

de Lachende Leeuwen
Jeroen Buist (alle dagen)

j.buist@catent.nl 

Bovenbouw

de Swingende Salamanders
Heleen Hollander (alle dagen m.u.v. di. Mid. En vrij. Mid.)
Sander Dussel (di. Mid. En vrij. Mid.)
h.hollander@catent.nl / s.dussel@catent.nl

de Stoere Stokstaartjes
Marie-José Rietjens (ma. t/m wo. )
Esther Verdonk (do. en vrij.)
m.rietjens@catent.nl / e.verdonk@catent.nl 

Intern begeleider
Marjon Bottenberg
ib.phoenix@catent.nl

Onderwijsassistent
Carla Heijman (ma. t/m vrij.)
C.Heijman@catent.nl

vacant  (ma. t/m vrij. (alleen ochtenden)

Directeur
John Berendsen (alle dagen)
directie.phoenix@catent.nl

Administratief medewerkster
Corina Sitters (vrij.ocht)

Facilitair medewerker
Jos Jansen (ma., wo. en vrij. in de ochtenden)
Harrie Visser (wo.mi.)

Phoenixlabs
Sander Dussel  (di. ocht.)
Florence Heemstra  (ma. en di. ocht)

Muziekdocent
Zoë van Huit di. ocht)

Gymdocent

Sanne Boxma (ma. en vrij. mid.)

s.boxma@catent.nl