Maak kennis met

Ons team

Stamgroepen en team schooljaar 2020-2021

 

Peuterspeelzaal de Kleine Koala’s
Samantha Bommezijn (ma. wo. vrij. 8:30-12:30 uur)
Birgit Brokelman (ma. wo. vrij. 8:30-12:30 uur)
psz.zalmkolk@doomijn.nl

Onderbouw

de Koele Kikkers
Priscilla van der Brug (ma. t/m wo.)
Benthe Kraaijvanger (do. vrij.)
p.vanderbrug@catent.nl / b.kraaijvanger@catent.nl

de Kleurige Kameleons
Monique Verleg – Morsink (ma. t/m vrij.)
m.verleg@catent.nl

de Knappe Krokodillen
Helen van den Broek (ma. di. wo.)
Martine Dubelaar (do. vrij.)
h.vandenbroek@catent.nl / m.dubelaar@catent.nl

Middenbouw

de Lollige Lieveheersbeestjes
Anneke ten Doeschot (ma. di. wo.)
Celine Knol (do. vrij.)
a.tendoeschot@catent.nl / celine.knol@catent.nl

de Lieve Luipaarden
Christel Baltes (ma. di. wo.)
Esther Verdonk (do. vrij.)
c.baltes@catent.nl / e.verdonk@catent.nl

de Lachende Leeuwen
Marieke van Lenthe (ma.)
Sander Dussel (di. t/m vrij.)
m.vanlenthe@catent.nl / s.dussel@catent.nl

Bovenbouw

de Slimme Sneeuwuilen
Jeroen Buist (ma t/m vrij.)
j.buist@catent.nl

de Swingende Salamanders
Heleen Hollander (alle dagen m.u.v. vrij. mid.)
Esther Verdonk (vrij. mid.)
h.hollander@catent.nl / e.verdonk@catent.nl

de Stoere Stokstaartjes
Willemijn van Olst (ma. di. do. vrij.)
Niek Priester (wo.)
w.vanolst@catent.nl / n.priester@catent.nl 

Intern begeleider
Marjon Bottenberg
ib.phoenix@catent.nl

Onderwijsassistent
Carla Heijman (ma. t/m vrij.)
C.Heijman@catent.nl

Ruth Thalen (di. t/m do.)
r.thalen@catent.nl

Directeur
Marco Veneboer (alle dagen)
directie.phoenix@catent.nl

Administratief medewerkster
Corina Sitters (vrij.ocht)

Facilitair medewerker
Jos Jansen (ma., wo. en vrij. in de ochtenden)
Harrie Visser (wo.mi.)

Phoenixlabs
Niek Priester  (di. ocht.)
Florence Heemstra  (ma. en di. ocht)

Muziekdocent
Vacature

Gymdocent
Sanne Boxma (ma.)
s.boxma@catent.nl